Özmarmara Catering Hoşgeldiniz

Ground Freight

Yemek sektöründe faaliyet göstermenin en önemli gereksinimlerinden biri olan insan sağlığının vazgeçilmez bir öncelik olması ve hijyen standartlarının eksiksiz olarak uygulanması şirketimizin hassasiyet gösterdiği konuların başında gelmektedir.

Gıda konusunda uzman çalışanlarımızın gerçekleştirdiği düzenli denetimler, sürekli gelişim felsefesi ile hazırlanan ürün ve kullanılan ekipmanların hijyen standartlarına yönelik şirket içi eğitimler sizlere sağlıklı besinler sunabilmemizin vazgeçilmez koşuludur.

Intermodal

Üretim süreçlerinin her aşamasında ve müşteri memnuniyetinin en az lezzet ve hijyen kadar önemli bir kriteri olan sunum hizmetlerinde, kullanmakta olan son teknoloji ürünü ekipmanlarımızın önemli rolü olacağını öngörmekteyiz. Şirketimiz sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek üretim ve hizmet süreçlerine uygulama amacıyla gerekli yatırımları yapmaktadır.

Depolama ve gıda işleme teknolojilerinin süreçlere entegrasyonu kalite ve hijyen standartlarımızın uygulanmasında ve sürekli geliştirilmesinde önem taşımaktadır. Bu gerçeğin bilincinde olan şirketimiz özellikle son yıllarda hız verdiği yatırımlarını her geçen gün artırarak size daha iyi bir deneyim yaşatma yolunda sürekli gelişim sergilemektedir. Her öğün sıcak yemek taşıma hizmetini yemeklerin lezzetini ve gıda güvenliğini muhafaza ederek gerçekleştirecek ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Air Freight

Hizmetin planlanmasından sunumuna sürecin her noktasında yüksek kalite standartlarımızın uygulanmasını sağlamayı iş kültürümüzün temel özellikleri arasında görmekteyiz.
Şirketimizin kalite anlayışında, kalite kontrol süreçlerinden sorumlu çalışanlarımızın faaliyetlerinin ötesinde tüm ekibimizin sürecin her aşamasında yüksek kalite standartlarını uygulamasını hedefleyen toplam kalite yaklaşımı öne çıkmaktadır. Bu kapsamda çalışanlarımız için düzenli eğitim çalışmaları planlanmaktadır.

YERLİ BESİ HAYVANCILIĞI

Over the years, our fleet has grown and evolved significantly to adapt to the ever-evolving requirements of our clients, and to meet our goal to maintain a presentable, reliable and modern fleet of vehicles.

In 2015, we were recognised as Scotland’s Top Trailer Fleet by the Transport News Awards.

DÜNDEN BUGÜNE

Hasat zamanı, taze sebze ve meyvelerle güzel bir güne başlamak...