Öz Marmara İnşaata Hoşgeldiniz

Uzman kadromuz, kaliteli hizmet konusunda mükemmeli hedefleyen süreçlerimiz ve yüksek güvenlik standartlarımız ile vizyonunuzu gerçeğe dönüştürüyoruz. İşyeri ve konut çözümlerinde fark oluşturan şirketimizin başarısı bu alandaki tecrübesi ve uzman ekibinin müşteri odaklı yaklaşımlarının sonucudur. Huzurlu bir yaşamın mekanı olan evlerin ve başarılı bir ticari hayatın dinamosunu oluşturan işyeri inşaatlarında sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerle benzersiz bir hizmet deneyimi yaşatmaktayız.

Yenilik hayal etme ve planlama süreci ile başlar. Kaliteliye olan tutkulu bağımlılığımızla, profesyonel ekibimizle hayallerinizi gerçekleştiren hizmet sunarak başarıyı müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Modern, Yenilikçi Mimari

Güven inşa etmek için yeni ev satın alanların ihtiyaçlarını tanımamız ve karşılamamız gerektiğinin ve yaşadıkları toplulukların gereksinimlerini öngörecek tasarımlar sunma ihtiyacının bilincindeyiz. Huzur dolu bir yaşamda ihtiyaçları karşılayan konforlu bir evin rolünü önemsiyoruz.

Renovasyon

Yeni inşaatlarda yenilikçilik ve vizyoner tasarımları ortaya koyan alternatifler yanında, geçmişin harika mimarisini korumanın ve restore etmenin önemine de inanıyoruz. Kültür mirasımız olan binaların ve yapıların korunmasına yönelik çözümlerimizle geçmişimizi geleceğe taşıyoruz.

Deneyimli ve Uzman Ekip

Yeni teknoloji ürünü ekipmanlarla donatılmış ekibimiz güvenlik standartlarından işçilik kalitesine, proje planlarına uyumdan estetik detaylara gösterilen özene sürecin tüm boyutlarında müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak konut ve işyerlerinize değer katmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİMİZ

Çözüm Odaklılık

En zor koşullarda bile en uygun alternatif çözümleri sunmaya odaklı hizmet anlayışımız hayalinizdeki ortamın inşa edilmesini mümkün kılmaktadır.

Profesyonel Kadro

Başarılı projeleriyle deneyimini ve yetkinliğini ispatlamış ekibimiz müşterilerimize benzersiz bir hizmet sunmaya odaklı çalışanlardan oluşmaktadır.

Teknoloji Kullanımı

Projelerimizde en yeni teknolojilerin ve yöntemlerin uygulanmasına öncelik verilerek kalıcı ve konforlu çözümler sunulması hedeflenmektedir.

Hızlı ve Kaliteli Hizmet

Yüksek düzeyde kalite kontrolünün sağlanması, projelerin zamanında sonuca ulaşması ve üstün nitelikli bir ürün sunabilmek ana ilkelerimizdendir.

Güvenli Tasarımlar

Güvenlik hizmet anlayışımızın anahtar bileşenlerinden olup bu konudaki en yüksek standartların inşaat hizmetlerine yansıtılması önceliklerimiz arasındadır.

Çevre Dostu Çözümler

İnşaatların doğayla uyumunu ve çevreyi korumayı ön planda tutan şirketimiz müşterilerimize hayatın her alanını bütünleştiren çözümler sağlamaktadır.

AYRICALIKLI HİZMET

Butik Çözümler

İç tasarım, inşaat ve müşteri hizmetleri departmanlarını tek bir çatı altında toplayan konut inşaatçılarından biri olarak, müşterilerimize hayallerindeki konuta sahip olmanın her adımında hizmet vermeye gerçekten kararlıyız.

Sürdürülebilirlik

Toprakla kalıcı bir bağlantısı olan evler inşa etme taahhüdünde bulunduk. Sürdürülebilirliği birinci öncelik olarak belirleyen yerleşik yönergeler ve iyi tanımlanmış bir süreç sayesinde, merkezimizden her inşaat alanına kadar çevresel ayak izimizi azaltıyoruz.

Zamansız Tasarımlar

Benzersiz bir yaşam deneyimi yaratan, eski ve yeninin uyumlu birlikteliğini sunan zamansız tasarımlarımızla, mekanın değişen dünyayla sinerjisini oluşturuyoruz. Müşterilerimize özel dizayn edilen projelerimiz hayatınızın her anını geçirmek isteyeceğiniz ortamlar sunmaktadır.

Hayatınızda fark yaratacak inşaat hizmetlerimiz hakkında bilgi için

FOTOĞRAF GALERİSİ