PARSİYEL TAŞIMACILIK

DÜŞÜK MALİYETLİ VE HIZLI ÇÖZÜMLER

Tam yüklü konteyner ve kamyon taşımacılığına ek olarak parsiyel taşımacılık çözümlerimizle de müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel alternatifler sunmaktayız. Yükün nitelikleri açısından tüm araç kapasitesini kullanmanın maliyetli olacağı taşıma işlemlerinde parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz, müşterilerimize maliyet azaltıcı ve hız kazandıran çözümler sağlamaktadır.

TEKNOLOJİ

Filo takip ve yönetim sistemlerimiz yardımıyla müşterilerimizin yüklerini anlık olarak izlemekte ve önceden planlanmış rotalarda ihtiyaç halinde anında en uygun maliyetli ve hızlı teslimatı sağlamaya yönelik müdahaleleri gerçekleştirmekteyiz.

KOLAYLIK

Lojistik destek ekibimiz parsiyel taşımacılığı hizmetlerinde ihtiyaçlarınıza özel en uygun seçenekleri sunarak, teknolojiyi etkin kullanan yöntemlerle süreci karmaşıklıktan çıkarıp kolaylaştırır.

TECRÜBE

Uzman destek ekibimiz endüstri standartlarında hizmet kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyeti anlayışıyla rota ve zaman planlaması yapmakta ve parsiyel taşımacılık çözümlerimizi maliyet kazancı ötesinde müşterilerimiz için teslimat süreçlerinde bir avantaja dönüştürmektedir.