Öz Marmara Catering’e Hoşgeldiniz

Seçkin mutfağımızın lezzetlerini müşterilerimizle buluşturan uzman kadromuz, kalite ve hijyen standartlarımız konusunda mükemmeli hedefleyen süreçlerimiz ile toplu yemek sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktayız. İşletmelerin personel yemek ihtiyaçlarının karşılanmasından özel davetler için catering hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmakta olan şirketimizin başarısı bu alandaki tecrübesi ve uzman ekibinin sektörde fark yaratan emeğinin bir sonucudur.

Catering hizmetini basit ve uygun maliyetli hale getirmekten gurur duyuyoruz. Kaliteliye olan tutkulu bağımlılığımızla, profesyonel ekibimizle beklentilerin üzerinde hizmet sunarak başarıyı müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyuyoruz. Catering hizmeti teklifi alın.

Hijyenik Üretim

Yemek sektöründe faaliyet göstermenin en önemli gereksinimlerinden biri olan insan sağlığının vazgeçilmez bir öncelik olması ve hijyen standartlarının eksiksiz olarak uygulanması şirketimizin hassasiyet gösterdiği konuların başında gelmektedir. Ürün ve hizmetlerimizin hazırlık aşamalarının tümünde sağlık kurallarına uyulması birinci önceliğimizdir.

Modern Ekipmanlar

Üretim süreçlerinin her aşamasında ve müşteri memnuniyetinin en az lezzet ve hijyen kadar önemli bir kriteri olan sunum hizmetlerinde, kullanmakta olan son teknoloji ürünü ekipmanlarımızın önemli rolü olacağını öngörmekteyiz. Şirketimiz sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek üretim ve hizmet süreçlerine uygulama amacıyla gerekli yatırımları yapmaktadır.

Kaliteli Hizmet

Hizmetin planlanmasından sunumuna sürecin her noktasında yüksek kalite standartlarımızı uygulanmayı iş kültürümüzün temel özellikleri arasında görmekteyiz. Şirketimizin kalite anlayışında, kalite kontrol uzmanlarımızın faaliyetlerinin ötesinde tüm ekibimizin sürecin her aşamasında yüksek kalite standartlarını uygulamasını hedefleyen toplam kalite yaklaşımı öne çıkmaktadır.

PRENSİPLERİMİZ

Sağlıklı Besinler

Eşsiz lezzetli ve sağlıklı besinler sunuyoruz.

Uzman Kadro

Yüksek motivasyonlu uzman ekibimizle memnuniyetiniz önceliğimizdir.

Etkileyici Sunum

Zerafete odaklı sunum anlayışımızla eşsiz bir hizmet sunuyoruz.

Profesyonel Yaklaşım

Mükemmel çalışma atmosferi ve profesyonel süreçlerimizle hizmetinizdeyiz.

Stratejik Ortaklık

Uzun vadeli çözüm ortaklığı yaklaşımımız gereği müşteri odaklıyız.

Benzersiz Deneyim

Beklentinin ötesinde hizmet sunmayı hedefliyoruz.

LEZZET GALERİSİ

Benzersiz bir müşteri deneyimi sunan catering hizmetlerimiz için

Modern Tesisler

Depolama ve gıda işleme teknolojilerinin süreçlere entegrasyonu kalite ve hijyen standartlarımızın uygulanmasında ve sürekli geliştirilmesinde önem taşımaktadır. Bu gerçeğin bilincinde olan şirketimiz özellikle son yıllarda hız verdiği yatırımlarını her geçen gün artırarak size daha iyi bir deneyim yaşatma yolunda ilerlemektedir. Her öğün sıcak yemek taşıma hizmetini yemeklerin lezzetini ve gıda güvenliğini muhafaza ederek gerçekleştirecek ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Deneyimli Ekip

Yüksek hizmet kalitemizin sürdürülebilir olmasının anahtarının alanında uzman çalışanlardan oluşan deneyimli bir ekip olduğu bilinciyle çalışanlarımızın yetkinliğini önemsemekteyiz. Gıda konusunda uzman çalışanlarımızın gerçekleştirdiği düzenli denetimler, sürekli gelişim felsefesi ile hazırlanan ürünler ve kullanılan ekipmanların hijyen standartlarına yönelik şirket içi eğitimler sizlere sağlıklı besinler sunabilmemizin vazgeçilmez koşuludur.

Özel Günlere Özel Hizmet

Özel günlerinizin unutulmayacak hatırlarla dolu anlara dönüşmesinde eşsiz lezzetler ve benzersiz müşteri deneyimi odaklı hizmetlerimizle yanınızda olmayı amaçlamaktayız. Ürünlerin hazırlanmasından sunumuna kadar tüm süreçlerde gösterdiğimiz hassasiyet özel davet ve toplantılarınıza yaraşır bir yemek deneyimi sunmayı hedeflemektedir. Etkinliklerin içeriğine ve beklentilerinize uygun özel menülerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.