ÖZ MARMARA LOJİSTİK

ÖZ MARMARA LOJİSTİK

Öz Marmara yurt dışına yaptığı kara, hava, deniz ve demiryolu taşımacılığı ile her zaman en güçlü olmayı hedeflemiş kısa zamanda sağladığı büyük pazar payı ile bu iddiasını ispatlamıştır. Müşterilerini iş ortağı olarak gören Öz Marmara müşteri memnuniyetini her zaman ilk planda tutmuş ve yatırımlarını bu yönde yapmaktan çekinmemiştir. Her koşulda mevcut araç sayısını arttırabilecek bütçeye sahip olan Öz Marmara siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için senelerin verdiği tecrübe ve deneyim ile çalışmaya hazırdır.

Ürünlerinizin nihai teslim noktalarına ulaştırılmasında da Öz Marmara, size güvenebileceğiniz bir ortaklık önermekteyiz. Yunanistan, Kosova, Arnavutluk başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine olan uluslararası nakliyat hizmetimiz ile komple, parsiyel ve transit taşımalar ile her zaman yanınızdayız.

Öz Marmara; dağıtım ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

Kara Taşımacılığı

Planlamadan teslimata kadar her aşamada deneyimli ekibimizle kaliteli hizmet sunmaktayız.

Detaylar

Intermodal Taşıma

Daha düşük maliyetlerle kıtalar arası taşımacılık çözümlerimizle müşterilerimize destek olmaktayız.

Detaylar

Freight Forwarding

Müşteriye özel olarak tasarlanmış hizmetlerimizle taşıma organizasyonunu gerçekleştirmekteyiz.

Detaylar

Parsiyel Taşıma

Parsiyel taşımacılık çözümlerimizle müşterilerimize maliyet ve hız avantajı kazandırmaktayız.

Detaylar

Özel Hizmetler

Yükün niteliğine göre hazırlık, uygun ekipman ve teknoloji kullanımı gerektiren çözümlerle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Learn more

Filomuz

Farklı yüklerin ihtiyaçlarına uygun özelliklerde teknoloji destekli geniş araç filomuzla hizmet vermekteyiz.

Detaylar