KARİYER

KARİYER OLANAKLARI

Öz Marmara yaptığı işe gönülden bağlı, çalışanlarının ve hizmetlerinin sürekli gelişimine inanan, büyüyen bir şirket olarak çalışanlarına heyecan verici ve başarıyı ödüllendirmeye dayalı kariyer imkanları sunmaktadır.

Öz Marmara mükemmelliğe inanan insanlar topluluğunun adıdır.

Başarılı olma dürtüsüne ve başarılı olmak için gereken disiplini uygulama iradesine sahip kişileri işe alma konusunda uzmanız. Ekibimizi geliştirmeye ve yaratıcı düşünceye uygun bir ortam sağlamaya odaklıyız.

inovasyon

Her seviyedeki tüm çalışanlarımızın şirketimizi stratejik hedefleri doğrultusunda başarıya ulaştırmak en iyi uygulamaları ve yeni fikirleri paylaşmasını teşvik ediyoruz.

kültür

Çalışanlarımızla karşılıklı güvene dayanan ve müşteri odaklılığı ön plana çıkaran şirket kültürümüz geçmişte olduğu gibi bugün de sürdürülebilir büyümemizin ve başarılarımızın lokomotifidir.

insan

İnsanlar başarımızı yönlendirir. Çalışanlarımıza yatırım yapmayı öncelik olarak görüyoruz. Yetenek çeşitliliğimiz ve adanmış ekibimiz bizi rakiplerimizden öne çıkaran özelliğimizdir.

büyüme

Faaliyetlerimizin büyümesine paralel olarak insan kaynaklarımızı da artırmakta ve tecrübe ve yetenek açısından sürekli zenginleştirmekteyiz.

yan haklar ve avantajlar
İnsan kaynaklarımızın yetkinliğini ve müşteri odaklı hizmet stratejilerini benimsemesini başarılı olmamızın önemli bir kriteri olarak görmekteyiz. Nitelikli çalışan profiline sahip olabilmek ve de şirkete sağlanan katkıyı da ödüllendirmeyi önemseyerek çalışanlarımıza rekabetçi avantajlar sunmaktayız. Ücret ve sağlık desteği gibi standart bileşenlerde sunduğumuz artı değerlere ek olarak kişisel gelişim ve eğitim faaliyetleriyle de desteklemekteyiz.

AÇIK POZİSYONLAR

Pozisyon Konum İlan Tarihi
Tır Şoförü Derince, İzmit  12 Kasım 2021
Sekreter Derince, İzmit  12 Kasım 2021
Bölüm Şefi Derince, İzmit  12 Kasım 2021
Genel Başvuru Derince, İzmit  12 Kasım 2021
Stajyer Derince, İzmit  12 Kasım 2021