INTERMODAL TAŞIMACILIK

INTERMODAL TAŞIMACILIK

Intermodal yük taşımacılığı, yükün intermodal bir konteyner veya araçta, birden fazla taşıma modu (demiryolu, gemi ve kamyon) kullanılarak, mod değiştirilirken yükün kendisi elleçlenmeden taşınmasını içerir. Yöntem, kargo elleçlemeyi azaltır ve böylece güvenliği artırır, hasar ve kayıpları azaltır ve yükün daha hızlı taşınmasını sağlar. Karayolu taşımacılığına göre daha düşük maliyetler kıtalar arası taşımacılık açısından en önemli faydadır.

DEMİRYOLU HİZMETLERİ

Şirketimizin demiryolu hizmetleri, standart bir lojistik firmasından çok daha fazlasını sunmaktadır. Ürününüzün demiryoluyla nihai varış noktasına taşınması ve dağıtılabilmesi için doğrudan depomuza teslim edebileceğiniz gibi adresinizden de teslim alma hizmetimiz bulunmaktadır. Demiryolu, diğer intermodal seçeneklerden daha hızlı, daha güvenli ve genellikle daha uygun maliyetlidir.

INTERMODAL KAMYONLAR

Intermodal özellikli kamyonlar genellikle bir konteyneri gemi nakliyesinden demiryoluna veya depoya bağlamak için kullanılır. Bu özel kamyonlar, limanları demiryolu terminalleri ve depolar arasında taşımacılıkta hizmet verir. Ayrıca bu araçlar intermodal rotalar haricinde doğrudan konteyner nakliyesinde de kullanılabilir. Öz Marmara Lojistik olarak kargo konteynerlerinizi kısa mesafelere veya yurt dışındaki varış noktalarına güvenle ulaştırmakayız.