Özmarmara Catering Hoşgeldiniz

Seçkin mutfağımızın lezzetlerini müşterilerimizle buluşturan uzman kadromuz, kalite ve hijyen standartlarımız konusunda mükemmeli hedefleyen süreçlerimiz ile toplu yemek sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktayız. İşletmelerin personel yemek ihtiyaçlarının karşılanmasından özel davetler için catering hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunmakta olan şirketimizin başarısı bu alandaki tecrübesi ve uzman ekibinin sektörde fark yaratan emeğinin bir sonucudur.


Chairman & Chief Executive Officer

Catering hizmetini basit ve uygun maliyetli hale getirmekten gurur duyuyoruz. Kaliteliye olan tutkulu bağımlılığımızla, profesyonel ekibimizle beklentilerin üzerinde hizmet sunarak başarıyı müşterilerimizle paylaşmaktan onur duyuyoruz. Fiyat teklifi al.

Ground Freight

Yemek sektöründe faaliyet göstermenin en önemli gereksinimlerinden biri olan insan sağlığının vazgeçilmez bir öncelik olması ve hijyen standartlarının eksiksiz olarak uygulanması şirketimizin hassasiyet gösterdiği konuların başında gelmektedir.

Gıda konusunda uzman çalışanlarımızın gerçekleştirdiği düzenli denetimler, sürekli gelişim felsefesi ile hazırlanan ürün ve kullanılan ekipmanların hijyen standartlarına yönelik şirket içi eğitimler sizlere sağlıklı besinler sunabilmemizin vazgeçilmez koşuludur.

Intermodal

Üretim süreçlerinin her aşamasında ve müşteri memnuniyetinin en az lezzet ve hijyen kadar önemli bir kriteri olan sunum hizmetlerinde, kullanmakta olan son teknoloji ürünü ekipmanlarımızın önemli rolü olacağını öngörmekteyiz. Şirketimiz sektördeki teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek üretim ve hizmet süreçlerine uygulama amacıyla gerekli yatırımları yapmaktadır.

Depolama ve gıda işleme teknolojilerinin süreçlere entegrasyonu kalite ve hijyen standartlarımızın uygulanmasında ve sürekli geliştirilmesinde önem taşımaktadır. Bu gerçeğin bilincinde olan şirketimiz özellikle son yıllarda hız verdiği yatırımlarını her geçen gün artırarak size daha iyi bir deneyim yaşatma yolunda sürekli gelişim sergilemektedir. Her öğün sıcak yemek taşıma hizmetini yemeklerin lezzetini ve gıda güvenliğini muhafaza ederek gerçekleştirecek ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Air Freight

Hizmetin planlanmasından sunumuna sürecin her noktasında yüksek kalite standartlarımızın uygulanmasını sağlamayı iş kültürümüzün temel özellikleri arasında görmekteyiz.
Şirketimizin kalite anlayışında, kalite kontrol süreçlerinden sorumlu çalışanlarımızın faaliyetlerinin ötesinde tüm ekibimizin sürecin her aşamasında yüksek kalite standartlarını uygulamasını hedefleyen toplam kalite yaklaşımı öne çıkmaktadır. Bu kapsamda çalışanlarımız için düzenli eğitim çalışmaları planlanmaktadır.

Our Solutions

Freight Shipping

Eşsiz lezzetli ve dengeli besinler

Logistics Consulting

Yüksek motivasyonlu ekibimiz

Supply Chain Technology

Benzersiz inovasyon faaliyetleri

Quick Services

Mükemmel çalışma atmosferi ve profesyonellik

Safe & Secure

Uzun vadeli çözüm ortaklığı yaklaşımımız

Door Delivery & Pick Up

Beklentinin ötesinde hizmet sunumu

Doing the right thing has power

49
Years of Experience
8
Countries Covered
150
People in Team
70
Owned Vehicles

Fleet Gallery

FAQs

I have a technical problem or support issue, who do I email?

Progressively generate synergistic total linkage through cross-media intellectual capital.

What other services are you compatible with?

Progressively generate synergistic total linkage through cross-media intellectual capital. Enthusiastically parallel task team building e-tailers without standards compliant initiatives. Progressively monetize client-centric outsourcing with excellent communities.

Are you hiring?

Progressively generate synergistic total linkage through cross-media intellectual capital. Enthusiastically parallel task team building e-tailers without standards compliant initiatives. Progressively monetize client-centric outsourcing with excellent communities.